zavřít

Připravuje se Space Empires V

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na stránkách Malfador.com se přede dvěma dny objevila informace, která nejspíš potěší všechny příznivce série Space Empires.

zdroj: Archiv

Podle ní se totiž chystá další pokračování ságy - Space Empires V. Vydáno tedy hned tak nebude, hovoří se až o létě 2005, což navíc zdaleka nemusí být ani konečné slovo. Tvůrci prý mají pro nový díl série velké plány. Rádi by se pustili do v reálném čase renderované 3D grafiky, v úmyslu mají údajně i přepracovat interface a další aspekty hry, zabudovat podporu modů a mnoho dalšího. Během několika následujících měsíců by se měly objevit oficiální stránky nové hry, které by měly odhalit více, včetně screenshotů. Tak se nechme překvapit.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.