zavřít

Připravuje se Falcon V!

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce moderních leteckých simulátorů tu mám velmi příjemnou zprávu - připravuje se další pokračování jednoho z nejlepších simů - Falcon V, což je zatím pracovní označení pro následovníka Falcon 4.0 od Microprose.

Jenže Micropose spadali pod firmu Hasbro a tu zase koupilii (informovali jsme) Infogrames, který tím získali všechny práva na tituly od Microprose. No a Infogrames se rozhodli svěřit vývoj hry firmě G2 Interactive. Inu nejsou to jednoduché vztahy v této branži. Jinak moc toho zatím o Falconu V známo není, vývoj hry je spíše v začátcích, ale předpokládá se, že kromě F-16 si naplno vychutnáme i F-15C a F-15E. Určitě vás zajímá, kdy by hra měla být dokončena. Přesný datum samozřejmě znám není, autoři mluví někdy o příštím roce, z čehož vyplývá, že dřív jak koncem roku 2002 to asi nebude. Ale stejně je to lepší než drátem do oka.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.