zavřít

Připomíná se pařížský Saboteur

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příběh typicky francouzsky zhýralého Ira, který si nacistickou invazi Paříže vzal osobně.

Konečně po čase slyšíme také o válečné stealth akci Saboteur od Pandemic (autorů Mercenaries 2). Jejím hrdinou nebude obvyklý americký agent na přísně utajené misi ani ruská rozvědka, nýbrž původem Ir jménem Sean Devlinn, kterého německá okupace Paříže připravila o milovaný francouzský život: rychlá auta, holky, přátele i rodinu. Sean si celou věc vezme osobně a založí jakýsi soukromý odboj proti nacistům.


Kromě francouzského venkova, kam často pojedete autem, strávíte hodně času v hlavním městě a z místních lokací navštívíte Eiffelovu věž, proslulou radnici Hôtel de Ville i místní katakomby. Jednou obléknete převlek a vyrazíte přímo mezi nacistické hlídky, jindy se budete schovávat ve stínu, procházet vnitřkem budov nebo lézt po jejich střechách.

Po vizuální stránce Saboteur ohromí především svým systémem Will To Fight, kdy bude celý obraz ponořen do černobílé do té doby, dokud se vám nepodaří podlomit německou kontrolu nad územím: sabotovat cepelín, proniknout do střežené základny nebo zavraždit důležitého důstojníka. Poté se do všeho vrátí barva a lidé začnou zase žít, smát se na ulicích apod.

Saboteur už našel vydavatele, kterým se po odkoupení Pandemic stali EA, a vyjde letos na podzim pro PC, X360 a PS3 - více v předchozích článcích:

Ztracený pařížský život Saboteura  [19.8.2007 21:21 - levis]
Saboteur pomstí své přátele zabité Němci  [6.4.2007 14:14 - jd]
Odhalení válečné akce Saboteur  [19.3.2007 14:14 - korgull]
zdroj: OXM UK

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.