zavřít

Připomenutí velšské adventury Rhiannon

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Staré legendy ožívají v mysli patnáctileté hrdinky, která se přes novou rodinu dostane k schopnosti bourat časoprostor.

Po čase se znovu připomíná velšská hororová adventura Rhiannon, která čerstvě dostala nový podtitul Curse of the Four Branches, sehnala si amerického vydavatele a u té příležitosti její vývojáři vypustili také nový balík obrázků. Od tradičních dobrodružství se bude lišit už tím, že ji budete ovládat z pohledu první osoby, a tím nezvyklosti rozhodně nekončí.

Příběh totiž čerpá ze stalé velšské legendy a zasazen bude do tajemného místa kdesi v Británii, kde se realita prolíná s magií takovým způsobem, že jednomu z toho hlava jde kolem. To je případ i patnáctileté hrdinky Rhiannony, která začne slyšet nevysvětlitelné zvuky a mít podivné vidiny.


Prvně ji napadne, jestli se nezbláznila, pak ale na povrch vystoupí netušené souvislosti: nové rodinné jméno, které do vínku přinese i schopnost bourat časové hranice a zažívat události staré mnoho století, navíc s přispěním kouzel. Jak říkají sami autoři, jasná koupě pro kohokoliv, kdo má rád příběhy o duších, tajuplné legendy i puzzly.

Rhiannon: Course of the Four Branches vyjde pro PC v říjnu - více v předchozích článcích.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.