Připomenutí adventury Theseis
zdroj: tisková zpráva

Připomenutí adventury Theseis

22. 2. 2007 21:21 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Theseis - adventura, která vás nechá pocítit napětí, strach, nebezpečí, zradu, konspiraci, ale i humor.

Díky balíku nových screenshotů v naší galerii ke hře Theseis - A Journey of Heroes si dnes můžeme tento adventurní titul pro PC a Xbox 360 znovu připomenout a nechat se ovanout duchem starověkého Řecka. Právě tam vás totiž příběh tohoto díla vyvíjeného aténským týmem Track7Games, zavede. Jedním z hlavních hrdinů je tu muž jménem Andonicos Kalogirou, který celý svůj život zasvětil vědě a boji proti pověrčivosti. Více než pět let pracoval v kanceláři v samém centru Atén a cestoval po celém Řecku, aby shledal, že všechny rádoby paranormální jevy, se kterými se během svých cest setkal, jsou jen fantaziemi opilců a hysterií nevzdělanců. Ten jeho malý bezpečný svět, kde vše má jasné vysvětlení, ale osud nechá zhroutit.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Začne to telefonátem Andonicosovy adoptivní sestry Pheve, vášnivé obhájkyně všeho mystického. Pheve svému nevlastnímu bratru sdělí, že jejich otec je nejen pohřešován, nýbrž pravděpodobně i mrtvý. Andonicos se s těžkým srdcem vydává na místo svého dětství, vysoko do řeckých hor, aby zde nechal pohřbít prázdnou rakev a opět se setkal se svou sestrou. A tak začne celé jejich dobrodružství, jež je tím největším bojem mezi dobrem a zlem o budoucnost světa.

Theseis - A Journey of Heroes vás přivede do tajemné komplexu pod řeckou metropolí, kde budete narážet na pozůstatky dávných časů a legend starého Řecka. Připravte se na hru, jež vás nechá pocítit napětí, strach, nebezpečí, zradu, konspiraci, ale i humor. Jediné, nač se budete moci spolehnout, budou pochybné starověké knihy, nepodložené dohady mající původ ve starověkém folklóru a vaše vlastní smysly. Vydání Theseis je v tuto chvíli odhadováno na konec letošního roku.
zdroj: WP

korgull

Nejnovější články