zavřít

Připomenutí adventury Theseis

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Theseis - adventura, která vás nechá pocítit napětí, strach, nebezpečí, zradu, konspiraci, ale i humor.

Díky balíku nových screenshotů v naší galerii ke hře Theseis - A Journey of Heroes si dnes můžeme tento adventurní titul pro PC a Xbox 360 znovu připomenout a nechat se ovanout duchem starověkého Řecka. Právě tam vás totiž příběh tohoto díla vyvíjeného aténským týmem Track7Games, zavede. Jedním z hlavních hrdinů je tu muž jménem Andonicos Kalogirou, který celý svůj život zasvětil vědě a boji proti pověrčivosti. Více než pět let pracoval v kanceláři v samém centru Atén a cestoval po celém Řecku, aby shledal, že všechny rádoby paranormální jevy, se kterými se během svých cest setkal, jsou jen fantaziemi opilců a hysterií nevzdělanců. Ten jeho malý bezpečný svět, kde vše má jasné vysvětlení, ale osud nechá zhroutit.


Začne to telefonátem Andonicosovy adoptivní sestry Pheve, vášnivé obhájkyně všeho mystického. Pheve svému nevlastnímu bratru sdělí, že jejich otec je nejen pohřešován, nýbrž pravděpodobně i mrtvý. Andonicos se s těžkým srdcem vydává na místo svého dětství, vysoko do řeckých hor, aby zde nechal pohřbít prázdnou rakev a opět se setkal se svou sestrou. A tak začne celé jejich dobrodružství, jež je tím největším bojem mezi dobrem a zlem o budoucnost světa.

Theseis - A Journey of Heroes vás přivede do tajemné komplexu pod řeckou metropolí, kde budete narážet na pozůstatky dávných časů a legend starého Řecka. Připravte se na hru, jež vás nechá pocítit napětí, strach, nebezpečí, zradu, konspiraci, ale i humor. Jediné, nač se budete moci spolehnout, budou pochybné starověké knihy, nepodložené dohady mající původ ve starověkém folklóru a vaše vlastní smysly. Vydání Theseis je v tuto chvíli odhadováno na konec letošního roku.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.