zavřít

Přijíždí konzolový NASCAR 07

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zvolna přijíždějící závodění v projektu NASCAR 07 nabídne především lepší zohlednění unikátních atributů zde představených (několika desítek) pilotů.

Na jejich základě tak budou tito lepší na určitých tratích, než na jiných. Nicméně pokud chcete dovednosti vašeho favorita vylepšit, za získané body ze závodů mu můžete zvednout sebevědomí a um jejich investováním do příslušné kategorie. A posléze učinit z vašeho jezdce šampióna, i když to patrně zabere hodně času. V rámci urychlení kariéry tu je nově zařazena série speciálních kvalifikačních jízd, kde, pokud si povedete dobře, můžete získat lepší kontrakt (více peněz pro vás) a s tím související rychlejší postup na žebříčku.


V NASCAR 07 chtějí vývojáři ze studia EA Tiburon dát hráči lépe pocítit extrémní rychlost zdejších unikátních strojů. Takže nově můžete čekat alternativní kamerové náhledy (třeba blíže vozovce) a samozřejmě oblíbený efekt motion-blur objevující se na okrajích obrazu. Dále se chtějí mnohem více soustředit na parametry skutečného závodění, takže v menu nemá chybět potvrzující volba pro alternativu zajetí do depa a s tím související aktivity, jako je nutnost přezutí pneu a natankování. Zkrátka u nového NASCARu by měla být cítit určitá snaha o jakousi lehkou simulaci, kterou dále podtrhnou herní módy a featurky z předešlého dílu, mezi nimiž je místo i pro agenta pomáhajícího vám v kariéře. Hra vyjde již v září ve verzích pro Xbox, PS2 a PSP.
zdroj: GameSpot, TTG

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.