zavřít

Přídavek Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dílnách brněnského vývojářského studia Illusion Softworks se právě dokončuje první datadisk k vloni v říjnu vydané válečné taktické střílečce Hidden & Dangerous 2.

zdroj: Archiv

Název datadisku je Sabre Squadron a jeho vypuštění můžete očekávat letos na podzim, konkrétně v září. Spolu s tímto datadiskem budete přeneseni zpět do roku 1940 a zařazeni mezi členy věhlasných britských jednotek SAS (Special Air Service). Jedné skupině těchto velice trénovaných vojáků budete mít dokonce možnost velet.

A právě na týmové práci je tato taktická akce založena. S pomocí a podporou svých kolegů se budete plížit za nepřátelské linie, pronikat do nejlépe střežených základen a objektů a využívat té nejdokonalejší taktiky k odstranění odporu. Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron vám bude moci nabídnout celou jednu novou kampaň o devíti misích, tři nové multiplayerové mise, nové zbraně (jako bazuka, SAS raketnice, francouzská MAS MLE 36 užívaná hnutím odporu, Parabellum s tlumičem a německá puška G43) a vylepšenou AI (nepřátelé i členové vaší jednotky budou reagovat realisticky na nejrůznější situace, budou se krýt před střelbou, nastražovat pasti a snažit se dělat vše pro přežití).

Ačkoliv se dříve hovořilo o podpoře kooperativního multiplayeru a dokonce probíhal i jeho betatest, v oficiálním fact-sheetu o něm překvapivě není ani zmínka.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.