Přídavek Gears of War 2 All Fronts
zdroj: Archiv

Přídavek Gears of War 2 All Fronts

7. 5. 2009 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Přinese novou misi do kampaně a sedm multiplayerových map.

Zvětšit zdroj: Archiv Epic nad ránem oznámil nový přídavek pro Gears of War 2 (9/10, recenze), který ponese název All Fronts a v první řadě přinese zbrusu novou misi do hlavní kampaně. Nepůjde navíc o nic uměle napasovaného na děj původní hry, nýbrž level, který autoři (důvody nechtějme vědět) nakonec původně vyřadili.

Jmenovat se má Road to Ruin a Marcus s Domem se v něm vrátí do locustí pevnosti. To vše prý budete moci hrát buďto tradičně, anebo nějakým novým "stealth" způsobem, o němž se však nic bližšího zatím neví.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Přídavek dále obsáhne sedm nových multiplayerových map: explozivní Allfathers Garden na půdě zasvěcené zakladatelům Koalice, Memorial zasazený poblíž pomníku padlým vojákům, smrtící Sanctuary plnou nebezpečně úzkých koridorů a chodeb, opuštěnou vlakovou stanici War Machine, komplexní systém podzemní dráhy v Highway, locustí stanici Way Station i opuštěné Nowhere uprostřed, ano, uhodli jste, uprostřed nicoty a bezbřehého pusta a prázdna.

Gears of War 2: All Fronts Collection v základním balení za €19.99 obsáhne i všechny dřívější addony, kdo ale bude chtít, bude si moci zakoupit čistě jen tento nový obsah pod názvem Gears of War 2: Dark Corners za 1600 MP - více o hře v našem zpravodajství.
zdroj: Gamersyde

levis

Nejnovější články