zavřít

Přídavek Civilization III: Play the World

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedna z nejoblíbenějších tahových strategií - Civilizace III od Sida Meiera - bude obohacena o nový datadisk s názvem Play the World.

Stejně jako většina her a přídavků v poslední době oznámených, i Civilization III: Play the World bude představena na výstavě E3 v Los Angeles. Nicméně už nyní víme, že bude zahrnovat 8 nových civilizací a vůdců, chybět nebude ani spousta nových single- a multiplayer scénářů atd. Navíc Vám hra nabídne také nový "turnless" online mód a další zdokonalení.

Civilization III byla vydána v říjnu 2001 a šlo o nejnovější pokračování série, které se po celém světě od roku 1991 prodalo více než čtyři miliony kopií. Civilization III se oproti svým předchůdcům mohla pochlubit mnoha vylepšeními, včetně kvalitnější grafiky, 3D animací, rozšířenými bojovými i diplomatickými volbami a mnohými dalšími věcmi.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.