zavřít

Přiblížení next-gen hry Stranglehold

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Prostřednictvím amerického magazínu Game Informer, kterému se daří ukořistit odhalení jednoho budoucího hitu za druhým, byl široké veřejnosti více přiblížen Stranglehold, což je první next-gen hra od společnosti Midway.

Nepřestávejte však teď číst, jelikož nepřijde pouze na PS3 a Xbox 360, jak hlásalo oznámení na loňském E3 (tehdejší renderovaný filmeček, 33 MB, WMV), nýbrž i na osobní počítače. Onen výraz next-gen tak ve slovníku herních firem čím dál častěji definuje spíš cílené superlativní vlastnosti hry, než jen její určení pouze pro nejnovější konzole od Sony a Microsoftu.

Stranglehold bude third-person akční adventurou odehrávající se v Hong Kongu a Chicagu. Její hlavní devizou by měl být fakt, že vzniká ve spolupráci s Johnem Woo. Rukopis tohoto režiséra, který se proslavil především propracovanou choreografií akčních soubojů a zpomalenými sekvencemi, by měl být cítit především na příběhu, navazujícím na jeho dílo Hard Boiled z roku 1992. V něm ztvárnil hlavní roli herec Chow Yun Fat, jehož tvář i hlas - coby hongkongského policejního inspektora jménem Tequila - se objeví i v této chystané hře.

Dále jsme se z Game Informeru dozvěděli zajímavou novinku, že o vizuální stránku Stranglehold se postará licencovaný Unreal engine 3.0. Samotná hratelnost by se měla skládat ze spousty přestřelek a postupném získávání bodů za styl provedení určitých pohybů či způsobů zabití nepřítele, za něž v pozdějších fázích odemknete bonusové údery. Stejně jako BLACK si bude i tahle hra zakládat na velkém stupni zničitelnosti prostředí. Po stránce multiplayeru se počítá s klasickým deathmatchem a možná i kooperativní souhrou živých hráčů. Stranglehold je ve vývoji již od roku 2003 (info) a mělo by vyjít letos na podzim.
zdroj: GameCloud

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.