Příběh otce a syna z God of War si vyslouží vlastní knihu
zdroj: tisková zpráva

Příběh otce a syna z God of War si vyslouží vlastní knihu

1. 8. 2018 16:40 | Preview | autor: Adam Homola |

Rok 2018 ještě není u konce, ale už teď je jasné, že se dubnový God of War řadí k nejlepším letošním hrám. Jestliže vás příběh Krata a Atrea zaujal a chtěli byste víc, počkáte si na plnohodnotné pokračování nejspíš několik let. Menší nášup dostanete ale už letos, byť tedy ne ve formě hry. Na trh totiž dorazí kniha God of War.

Na rozdíl od řady jiných knížek podle her nepůjde o vedlejší příběh otce a syna, nebo snad o úplně odlišné postavy zasazené do stejného světa. Kniha God of War bude oficiální novelizací své herní předlohy, tudíž hráče sice zase o tolik neobohatí, ale tu a tam nějakou drobnost jistě doplní.

Pozoruhodné je, že autorem knihy je jistý J. M. Barlog. Shoda jmen s Cory Barlogem, šéfem vývoje God of War, není náhodná, J. M. je totiž jeho otec, jak Cory potvrdil na svém Twitteru. Virtuální příběh otce a syna se nám tak svým způsobem hezky promítá i do reálného světa.

Kniha God of War není prvním případem, kdy spolu Cory Barlog a J. M. Barlog spolupracovali na God of War, jak na svém Twitteru připomněl Cory. V roce 2006 pracovali už na God of War II - Cory z pozice šéfa vývoje a designéra soubojů, zatímco J. M. z pozice jednoho ze scenáristů.

Chystanou knížku si zatím ještě nekoupíte, ale na webu Titan Books, respektive Forbidden Planet, si ji můžete za 6 liber předobjednat. Dočkat byste se jí pak měli na konci srpna.

God_of_war zdroj: tisková zpráva

Nejnovější články