Představujeme vám akční RPG Dungeon Hero
zdroj: tisková zpráva

Představujeme vám akční RPG Dungeon Hero

13. 2. 2007 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Autoři známé série Stronghold pracují na akčním RPG, které vás vezme na výlet do kobek, jaké jste ještě neviděli.

Jméno nové nezávislé vydavatelské společnosti Gamecock Media Group jste mohli zahlédnout poprvé už včera, když jsme psali o oznámení hry Insecticide. I v našich dalších zprávách se s touto firmou setkáte znovu, a to dokonce několikrát. Tentokrát to bude v souvislosti s projektem nazvaným Hero. Gamecock Media Group totiž, dle své tiskové zprávy, spojila síly s vývojáři z Firefly Studios (tvůrci série Stronghlod) s úmyslem dopomoci tomuto titulu na světlo světa.
Obrázek zdroj: tisková zpráva Hero bude hrou pro skutečné hrdiny. Vezme vás na výlet do skutečných kobek, takových, kde se skrývá tajemné zlo v každém stínu a živí se zoufalstvím a beznadějí. V těchto temných útrobách podzemí se bude válčit. Rozhodně to nebude místo, kde se jen tak volně povalují balíky zlata a kolem nich se motají příšery, které ochotně vyčkávají, až jim urazíte hlavu palicí. Ve skutečnosti půjde o celá podzemní města překypující životem. Hero bude zkrátka hrou pro hráče, kteří prahnou po boji ve všech jeho podobách - muž proti muži či na dálku, se zbraní v ruce či magií v rukávu. Představí vám úplně nový mód, tzv. Close Combat. Brutální styl boje, s jehož pomocí si budete razit cestu skrz davy nepřátelských monster.

Jak jste už asi vytušili, žánrově půjde o akční RPG. Z toho mála, co zatím víme, byste měli mít možnost rozhodnout se, jestli do akce půjdete sami, anebo s někým po boku. Základem projektu je nový HD engine od Firefly. Cílovými platformami mají být PC a konzole příští generace. S vydáním hned tak nepočítejte. V tuto chvíli se neuvažuje o ničem bližším, než je rok 2009. K nahlédnutí je bohužel zatím jen ten jeden obrázek v naší galerii. Na oficiálních stránkách, případně v naší sekci downloadů, ale najdete alespoň ještě teaser trailer.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články