zavřít

Představení Terminator 3: War of Machines

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Budapešťské vývojářské studio Clever's Software připravuje na konec tohoto roku ve spolupráci se společností Atari novou, na multiplayer zaměřenou počítačovou akci s názvem Terminator 3: War of Machines.

Tento titul byl představen také na E3 a jak už název napovídá, bude mít cosi společného se známými akčními filmy. Tím cosi bude svět - konkrétně tedy zbraně, prostředí a lokace z filmu T3: Rise of the Machines. A nejen to. Hráč bude mít možnost ujmout se i postavičky terminátora ve filmu ztvárněného Arnoldem Schwarzeneggerem, který svému protějšku ve hře propůjčí hlas, ale i pohyby nasnímané technikou "motion capture".

Víceméně po vzoru filmu rozdělí hra hráče do dvou zásadně rozdílných týmů - lidé a stroje. Každá z těchto stran by měla mít k dispozici výběr ze čtyř speciálních tříd. Pokud se rozhodnete hrát za stranu lidí, budete si moci zvolit jednu ze tříd, které jistě budou dobře známy především těm, kteří mají zkušenost s Team Fortress - scout, hunter, heavy hunter a supply crewman. Třídy za roboty jsou pak - T900 Endoskeleton (něco jako chodící tank), T900a Infiltrator (schopný změnit svůj vzhled a vydávat se za člověka), FK hovercraft (připomíná vznášedlo a je vybaven lasery a řízenými střelami) a HK tank. Pokud jde o způsoby obou frakcí, lidé jednají více takticky a pracují ve skupinách, zatímco roboti jsou trochu přímočařejší, neuvidíte je se plížit nebo schovávat se.

I když je hra primárně zaměřena na multiplayer, můžete si být jisti, že bude obsahovat i deset single-playerových misí. Právě v nich se ujmete role Schwarzeneggerova terminátora. Prvních pět misí s ním strávíte na straně robotů, pak dojde k přeprogramování a vy se ocitnete na druhém konci barikády. Multiplayeru se bude moci najednou zúčastnit až 32 hráčů. Tvůrci mají v plánu vybavit hru i třemi herními módy, přičemž chybět nebude známý Deathmatch nebo Domination. Terminator 3: War of Machines by se měl objevit přesně 18. listopadu tohoto roku, což by měl být mimoto i den vydání filmu Terminátor 3 na DVD.

zdroj: GameSpyTTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.