zavřít

Představení Ride to Hell

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Členem drsného motorkářského gangu v nové hře nabízející projížďku po Kalifornii o rozloze téměř 100 km čtverečních.

Slunná Kalifornie šedesátých let minulého století má být dějištěm nového herního příběhu, kde bude v hlavní roli veterán z Vietnamu, který se po svém návratu domů nedokáže začlenit do společnosti. Rodinou se mu tak posléze stane drsný motorkářský gang Devil's Hand, v němž mu musíte pomoci vystoupat v jeho hierarchii co nejvýše. Uvedené obnáší rekrutování dalších členů a plnění rozličných úkolů za účelem posílení postavení vašeho gangu.

Většinu herního času přitom logicky strávíte se svou motorkou, jejím čištěním, laděním a upgradováním, pro nákupy příslušných propriet tu má být připraven skutečně rozlehlý svět o nějakých 95 km2. Velký počet různých součástek, kterými půjde váš stroj vylepšit, má ve finále vytvářet téměř neomezené množství variací, mající dopad i na výkon motocyklu, což se bude samozřejmě hodit kupř. při závodních kláních.


Dočkáte se ovšem také hodně akčních pasáží, jako je doručování zásilek a soubojů s nepřátelskými gangy, při nichž si navíc párkrát zastřílíte i v postavení na vlastních nohách. Vedle stejně příležitostného svezení v autě nicméně většinu času strávíte na sedadle své motorky, na kterou posléze můžete pozvat i svou vyvolenou a jelikož jsme v éře hippies, nemusíte v tomto ohledu nijak zvlášť troškařit.

Hra chce být v řadě ohledů hodně realistická, což se odrazí především na autentickém představení tehdejší doby a reálií, s čímž souvisí příjemná různorodost herního prostředí, které vás údajně hned tak neomrzí. Přitom všem půjde o zcela otevřený svět, který budete moci brázdit dle svých vlastních preferencí a chutí, s pomyslnou třešničkou v podobě možnosti pořídit si nějaký zajímavý obrázek ze hry a tento podstoupit online ostatním hráčům.

Ride to Hell vyvíjí i vydá německý distributor Deep Silver v druhém čtvrtletí 2009 na PC, PS3 a X360 - více časem na homepage.
zdroj: IGN, PR

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.