zavřít

Představení konzolové FPS Black (PS2)

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tenhle titul je už nějakou dobu avizován vývojáři z Criterion Games (nyní pod hlavičkou EA) jako killer FPS.

Střílečka, která všem ostatním ve svém žánru ukáže záda. Koncem tohoto roku by se Black měl konečně předvést na konzolích PS2 a Xbox, přičemž na E3 přišla malá ochutnávka. Příběh se má odehrávat v blízké budoucnosti ve východní Evropě, kde se zhostíte role bývalého člena speciální jednotky. Tento v úvodu vyrazí do akce na pomoc svým dřívějším, nyní pohřešovaným kamarádům.


Každopádně podle všeho zapomeňte na nějaké stealth manévry, půjde o svižnou akci, co má mít rychlý spád a hlavně - bude těžit z neuvěřitelné interakce okolního prostředí, kterou přirozeně máte využít ve svůj prospěch. Alex Ward z Criterionu na adresu vlastního produktu dokonce prohlásil, že konečně dojde k pokoření akčních scén, jejichž hranici definoval roku 1999 filmový snímek The Matrix. Jak bylo řečeno, míra destrukce má být bezprecedentní, patří sem totální rozpad budov, ale i takové vychytávky, kdy se po výbuchu granátu celá stěna kancelářského komplexu s okny okrášlí nevídaným rejem střípků a střepin.

Na scéně nemají chybět věrohodně zpracované efekty jako je kouř a oheň, ostatně samotné exploze vyhlížejí už teď velice autenticky, ačkoliv tvůrci hovoří o nějakých 50% kompletace grafické části hry. To ale znamená, že s sebou musí pohnout, aby se stihli spolu účastnit herní nadílky pod vánoční stromeček.
zdroj: IGN, GameSpot

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.