zavřít

Práce pro všechny strany v Mercenaries 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Žoldák střídá kontakty, dostává zbraně a vyhazuje nepřátelská stanoviště do vzduchu.

Od působivých loňských ukázek z žoldácké akce Mercenaries 2: World in Flames uplynul téměř rok a díky Crysis nebo chystanému Red Faction: Guerrilla se na ní možná zapomnělo, ale vývojáři z Pandemic čerstvě předvádí jedny z prvních úkolů ve hře. Protože střídavě budete pracovat pro pětici různých frakcí (o tom více v preview), pokaždé dostanete kontaktní kartičku s výběrem hlavních a vedlejších misí.

Netřeba asi říkat, že ty první vám dovolí pokročit v příběhu, zatímco plněním nepovinných zadání si přilepšíte na pověsti, peněžních odměnách či arzenálu zbraní. V rámci každého kontaktu s některou ze stran budete totiž moci navštívit i její obchod, kde se vám postupně odemkne na sto čtyřicet vozidel a třicet zbraní.

Jedním z vašich prvních úkolů bude obsadit kontrolní stanoviště plné nepřátelských vojáků. Lákává odměna dvou set tisíc dolarů včetně lehkého kulometu nebo možnosti přivolat leteckou podporu asi nenechá nikoho chladným, způsob, kterým akci provedete, však zůstane čistě váš. Rádi si hrajete na tvrďáky? Sedněte do monster trucku, dojeďte až k budově a rozmetejte stráže střelami z poskytnutého raketometu. Pokud byste na nepřítele náhodou nestačili, jednoduše si budete moci přivolat na pomoc vrtulník spřátelené strany.

Při útoku na nepřátelskou základnu bude mít vždy jeden protivník na starost, aby to ohlásil ostatním a zmobilizoval případnou obranu. Pokud si tohoto vůdce všimnete dík ukazateli na mapě a včas jej odpravíte, celá akce proběhne znatelně rychleji, v opačném případě můžou na místo akce dojet opožděné posily nebo dokonce nepřátelské vrtulníky.

Vývojáři rovněž prozradili, že se možná znovu dočkáte i mise "Deck of 52" jako v jedničce, kdy dostanete za úkol odpravit všech dvaapadesát terčů na mapě. Zatím to sice ještě není jisté, ale tak jako tak to nic nezmění na tom, že v Mercenaries 2 pro PC, X360 a PS3 se kulkami letos v srpnu rozhodně šetřit nebude - více v preview a předešlém zpravodajství.

zdroj: Gamespot

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.