zavřít

Potvrzení přídavku k Baldur's Gate II

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra Baldur's Gate II: Shadows of Amn se stala podle vašeho hlasování nejlepším RPG nejen loňského roku.

Toto suché konstatování tu nepíšu jen tak zbůhdarma, nýbrž kvůli tomu, že vydavatel hry Interplay se dnes konečně uráčil uvolnit tiskovou zprávu, kde datadisk Throne of Bhaal oficiálně potvrzuje. Po jejím přečtení se toho dozvíte o něco více než dříve, kdy jsme vás o hře informovali v souvislosti s možností předobjednávky na americkém online-shopu EBWorld a reklamním plakátě v časopise CGW.

Throne of Baal se skládá ze dvou částí: jednak jako pokračování hry z místa, kde skončilo původní BG2, a pak obsahuje i úplně nový příběh (podobně jako rozšíření Tales of the Sword Coast), který začíná ve vaší vlastní podzemní pevnosti a dále vás zavede do nových lokací jako je město Saradush nebo opevněný klášter Amkethran. Vítanou novinkou pro všechny hardcore hráče bude i zvyšení zkušenostních limitu bodů na 8 miliónů až do 40.levelu, což umožní používat nová kouzla nebo schopnosti. Samozřejmostí pak zůstává možnost importu postav z původní verze hry.


Baldur's Gate II: Throne of Bhaal se dostane na pulty obchodů v průběhu léta a ke spuštění bude vyžadovát instalaci původní BG2 na disku. První preview hry přináší společně s pár obrázky sajta Computer Gaming Online.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.