zavřít

Potvrzení Jedi Knight 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už to začíná, jen co se otevřely vrata Convention Center, místa konání největší herní události roku v Los Angeles, je tu nášup novinek, které nemůžou nechat žádného hráče chladným :) Po traileru z Duke Nukem Forever je další zprávou s maximální důležitostí potvrzení first-person střílečky Jedi Knight 2 od Lucas Arts.

Ti si tím zřejmě chtějí udobřit hráče na PC, neboť všech šest doposud představených her na jejich E3 webu bylo s výjimkou real-time strategie Galactic Battleground určeno pouze pro konzole, například Escape from Monkey Island nebo Racer 2 pro PS2. Oficiální oznámení hry můžeme očekávat v horizontu několika desítek hodin, tady je zatím krátké info o Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight 2 (jak zní celý název hry) z letáku u stánku Lucas Arts:

Celé to začalo s Dark Forces a pokračovalo s Jedi Knight, díky čemuž Lucas Arts získali výborné renomé na poli first-person 3D akcí a ve Star Wars: Jedi Outcast pokračují ve vyprávění příběhu z tohoto světa. O vývoj hry se postarají Raven Software (tvůrci Soldier of Fortune) na modifikovaném Quake 3 Arena enginu. Jedi Outcast slibuje nevšední zážitek jak v single-playeru, tak i ve hře po síti... [více]

Očekávané datum vydání je stejně jako u Soldier of Fortune 2 (taktéž od Raven Software) stanoveno na jaro příštího roku.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.