zavřít

Potvrzení her podle Tolkiena od EA

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není to tak dlouho, co jsme Vás informovali o společnosti Vivendi Universal Publishing a jejím záměru vyvíjet hry na základě Tolkienovy trilogie Pán prstenů.

Dnes proběhla tiskem zpráva, že také vydavatel Electronic Arts si na tento námět brousí zuby a dokonce už podepsal exkluzivní smlouvu na práva na tvorbu her vycházejících z filmové verze této trilogie. Jak asi víte, její první část, The Fellowship of the Ring, bude poprvé uvedena už zítra společností New Line Cinema, druhá část The Two Towers bude následovat někdy během roku 2002 a třetí s podtitulem The Return of the King až v roce 2003. EA by svou první hru s tímto tématem chtěli vypustit spolu s druhou částí filmové trilogie, a to někdy na podzim 2002. Bližší informace o všech dalších hrách včetně screenshotů budou zveřejněny později.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.