zavřít

Postal bude mít pokračování

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kontroverzní akční hra z roku 1997 od Running With Scissors, Postal, se dočká svého pokračování.

Jak na svých stránkách vývojářská společnost oznamuje, Postal 2 už je v pohybu a navíc bude obdařen Unreal Warfare enginem od Epicu.

Postal proslul především svou brutálností, krvelačností a morbidními výkřiky deroucími se z úst umírajících obětí hráčova vražedného šílenství. Ačkoli šlo pouze o isometrickou hru, dohrát ji dokázali jen ty nejtvrdší nátury. U Postal 2 se díky určitému posunu v PC technologiích dá počítat s mnohem hlubším efektem, neboť roli maniaka známého jako Postal Dude si zahrajete přímo z prvního pohledu. I zde je nutné zdůraznit, že slabší povahy si tuto střílečku pravděpodobně příliš neoblíbí :)

Také stránky společnosti Running With Scissors, která sama sebe prohlašuje za nejnebezpečnější vývojovou společnost, o jejich záměru lecos napoví. Obrázky ze hry zatím nejsou k dispozici a ani informace o plánovaném datu vydání ještě nebyla zveřejněna.
zdroj:PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.