zavřít

Postal 2: Apocalypse Weekend hotov

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme vás informovali před nedávnem, společnost Running With Scissors proslavená kontroverzní sérií Postal rozšíří své poslední dílo o nový datadisk s podtitulem Apocalypse Weekend.

zdroj: Archiv

Tento výhradně single-playerový addon by měl být nyní již hotov a do obchodů dorazit co nevidět. Zásluhu na tom prý mají fanouškové, kteří od vydání hry tloukli na dveře vývojářů a přiložením nožů na jejich krky se dožadovali přidání dalších dvou dnů do své oblíbené hry. Alespoň tak odpověděl jeden z tvůrců na otázku položenou redaktorem HomeLANu, co vedlo RWS k vytvoření Postal 2: Apocalypse Weekend. Hra tedy na původní titul navazuje tam, kde skončil - v pátek. To, co má následovat, vystihuje úplně přesně název addonu. Dude se probouzí v nemocnici s totální depkou a zjištěním, že ho opustila manželka.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Apocalypse Weekend hráče zavede do spousty nových míst v Paradise City. Těšit se můžete na více než 20 map, jako tréninkový tábor Talibanu, vojenská základna, sloní obora nebo Vinceho dům. Samozřejmě můžete očekávat i různé nové zbraně, včetně bumerangové mačety, kterou prostě hodíte po nepříteli a ona se vám vrátí jako bumerang. Také se seznámíte s mnoha novými postavami, některé z nich prý mají být dokonce důležitou součástí "příběhu".
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.