zavřít

Posily na bojiště Codename Panzers Cold War

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jakými způsoby dostanete v brzké válečné RTS na bojiště další tanky, ať už po zemi či vzduchem? + UPDATE

V chystané strategii Codename Panzers: Cold War si budete moci přivolat posily jen na speciálně označené body, jakými budou helipady, vlakové stanice, přístavy či továrny.


Jakmile některé z těchto míst obsadíte, bude potřeba získat ještě Prestige Points neboli herní měnu nabývající se zabitými nepřáteli, obsazenými vlajkami a splněnými misemi. Jak bude dopravení dalších sil na bojiště probíhat názorně ukazuje také nový trailer, v němž uvidíte převoz tanků v nákladových vlacích i snášení těžké techniky na speciálních rampách vrtulníky.


Codename Panzers Cold War - Reinforcements trailer

Codename Panzers: Cold War vyjde koncem března pro PC - více v předchozích článcích.

Update (16.2.): Do galerie přidáno 7 nových obrázků.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.