zavřít

Poodhalena rouška Commandos 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanouškové série Commandos se již určitě nemohou dočkat nedávno oznámeného třetího pokračování hry.

To by mělo přinést pár nových osvěžujících prvků do už tak skvělého titulu. Jedním z hlavních tvůrců/designérů Commandos 3 se stal Ignacio Perez - tedy muž, který stojí také za původní hrou s názvem Commandos: Behind Enemy Lines. Právě Ignacio Perez neodolal náporu, jenž rozpoutali příznivci díla, polevil a poskytl rozhovor kolegům na CVG.

Z rozhovoru vyplynulo, že si tvůrci uvědomují, že grafická stránka série Commandos se stala pro mnoho dalších designérů určitým měřítkem, a tak se pokusí v tomto ohledu poněkud pozvednout laťku a potěšit své obdivovatele takovým vylepšením a zdetailněním vizuální podoby hry, jaké v oblasti strategií prý nemá obdoby. Kromě toho se podle Perezových slov můžete těšit na zcela jiný zážitek z hraní. Commandos 3 budou dynamičtější a rozličnější, čímž se prý prolomí tradiční schéma RTS založených na misích. Hráči budou muset čelit mnoha různým situacím a nikdy nebudou přesně vědět, co bude následovat. Připravován je rovněž multiplayer s novým Deathmatch módem.

Commandos 3 se bude skládat ze tří příběhů. Jeden se bude odehrávat ve Stalingradě, druhý ve Francii a Německu a třetí se bude týkat tzv. "D-Day". Více informací o jednotlivých příbězích však Perez zatím neprozradil. Nicméně alespoň nastínil, že byste se v rámci jednotlivých misí měli podívat na okolo 20ti různých míst. Postaviček, které Vás budou hrou provázet, bude podobně jako v předchozích hrách šest. Nové charaktery ale nečekejte, naopak hlavních postav ještě ubude. Aby Vám to nebylo líto, budou zbylé vybaveny několika novými schopnostmi a hlavně zbraněmi. Do cesty se Vám budou stavět nepřátelé z řad gestapáků, esesáků, ale i dalších různě zkušených maníků, vč. pár náročných "bossů". Okolní prostředí bude hrát v Commandos 3 vesměs stejnou roli jako v předchozí hře. Větší důraz zde však bude kladen na celkové souvislosti. Chování nepřátel bude přitom záviset na situaci a Vašem dalším postupu.

zdroj: CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.