zavřít

Ponořte se do světa American McGees Grimm

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nový projekt autora Alice se opět bude motat kolem pohádek a jejich různých verzí. + OBRÁZKY, TRAILER

Veleterh GDC '08 nám přinesl také první záběry z chystané third-person pohádky American McGee's Grimm, kterou na motivy legend o romantických německých sběratelích pohádek připravuje American McGee, tedy autor vysoce ceněné Alice (85%, recenze). Jak jsme již psali v našem odhalení, Grimm bude epizodickou záležitostí po 24 dílech. Ty budou vycházet každý týden, zaberou pokaždé zhruba třicet minut a vezmou si na paškál nejrůznější pohádky: jednou to bude Červená karkulka, podruhé Popelka, jindy Jack a fazole nebo Krysař.


Hra se bude točit okolo přetváření klasické verze pohádek v temné a ponuré verze, které psávali právě bratři Grimmové. Jak to bude vypadat v praxi ukazují první screenshoty, v jejichž levé části uvidíte lokaci obyčejnou a vpravo takovou, jakou stvořila hlavní postavička. Nepůjde navíc čistě o změny barev či textur, ale i vizáže postav (viz Boha jako usměvavého hodného pána s fousem proti jeho plamenné, rozlícené podobě).


American McGee's Grimm trailer

První epizoda American McGee's Grimm vyjde v červenci pro PC, více na homepage.
zdroj: homepage

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.