zavřít

Ponorka nejen do vody z Deep Angel

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro změnu australská firma K26 se zase pustila do předělání celosvětově známé ságy (no je pravda, že mě to nic neříká :) o ponorce přezdívané Deep Angel.

Ve stejnojmenné hře se přenesete do roku 2041 a na palubu ponorky UNS Angelus, která je jedinou nadějí OSN v boji proti nové říši snažící se ovládnout celý svět. Zajímavostí této ponorky je to, že se pomocí raketového pohonu může pohybovat jak ve vodě, tak ve vzduchu.


další nové obrázky

Autoři slibují velmi zajímavý příběh, k čemuž má napomoci jak časté používání animací, tak počáteční možnost volby z několika postav. Detaily o Deep Angel najdete na homepage a předpokládám, že o této hře ještě uslyšíme, protože bude dokončena nejdříve koncem roku.
zdroj: GameSpot

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.