zavřít

Pokračování TOCA Race Driver a Flat-Outu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako by těch závodních her bylo dnes málo, máme tu dvě další a to ne ledajaké.

O obou se sice zatím ví velmi málo, ale vzhledem k faktu, že jejich předchůdci patří mezi to nejlepší, co v daném žánru na PC existuje, zaslouží si samostatnou zmínku v novinkách:
TOCA Race Driver 3 - ač dosud nedošlo k oficiálnímu oznámení ani jsme nezaregistrovali nějaké náznaky, Codemasters se nedávno ptali návštěvníků svého webu na otázku, která zněla: "Jak byste chtěli, aby se jmenovala příští TOCA?". Po pár hodinách, zřejmě po návratu šéfa z oběda :), sice anketu promptně odstranili, ale někdo si prozřetelně uložil tři obrázky, které ji doprovázely (thx ZeroCool). Zjevně se nejedná o skutečné in-game screenshoty, nýbrž jen o takový nástřel artworků (s použitím předělaného loga z rok staré dvojky), jak by teoreticky mohla v budoucnu vypadat nějaká reklama na TOCA Race Driver 3 v časopisech. Každopádně ze všeho vyplývá, že se s pokračováním této komplexní automobilové simulace určitě v dohledné době setkáme a kdyby obsahovala všechny typy závodních soutěží, jak jsou vypsány v levém spodním rohu na prvním obrázku (včetně Nascarů nebo Formule 1), neměla by tato hra konkurenci...


Flat-Out 2 - vydavatel Empire Interactive dnes oficiálně potvrdil, že ve spolupráci s finským studiem Bugbear připravuje druhý díl těchto povedených závodů s důrazem na realistický fyzikální model a co největší zábavu (recenze). Flat-Out 2, který je plánován na listopad 2005, opět vznikne ve verzích pro PC, PlayStation 2 a Xbox. Více informací o náplni hry prý bude odhaleno za pár dnů.
zdroj: vlastní, GameSurf

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.