Pokračování TOCA Race Driver a Flat-Outu
zdroj: Tisková zpráva

Pokračování TOCA Race Driver a Flat-Outu

25. 1. 2005 23:23 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Jako by těch závodních her bylo dnes málo, máme tu dvě další a to ne ledajaké.

O obou se sice zatím ví velmi málo, ale vzhledem k faktu, že jejich předchůdci patří mezi to nejlepší, co v daném žánru na PC existuje, zaslouží si samostatnou zmínku v novinkách:
TOCA Race Driver 3 - ač dosud nedošlo k oficiálnímu oznámení ani jsme nezaregistrovali nějaké náznaky, Codemasters se nedávno ptali návštěvníků svého webu na otázku, která zněla: "Jak byste chtěli, aby se jmenovala příští TOCA?". Po pár hodinách, zřejmě po návratu šéfa z oběda :), sice anketu promptně odstranili, ale někdo si prozřetelně uložil tři obrázky, které ji doprovázely (thx ZeroCool). Zjevně se nejedná o skutečné in-game screenshoty, nýbrž jen o takový nástřel artworků (s použitím předělaného loga z rok staré dvojky), jak by teoreticky mohla v budoucnu vypadat nějaká reklama na TOCA Race Driver 3 v časopisech. Každopádně ze všeho vyplývá, že se s pokračováním této komplexní automobilové simulace určitě v dohledné době setkáme a kdyby obsahovala všechny typy závodních soutěží, jak jsou vypsány v levém spodním rohu na prvním obrázku (včetně Nascarů nebo Formule 1), neměla by tato hra konkurenci...

Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva

Flat-Out 2 - vydavatel Empire Interactive dnes oficiálně potvrdil, že ve spolupráci s finským studiem Bugbear připravuje druhý díl těchto povedených závodů s důrazem na realistický fyzikální model a co největší zábavu (recenze). Flat-Out 2, který je plánován na listopad 2005, opět vznikne ve verzích pro PC, PlayStation 2 a Xbox. Více informací o náplni hry prý bude odhaleno za pár dnů.
zdroj: vlastní, GameSurf

jd

Nejnovější články