zavřít

Pokračování Poldy od Zima Software

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Radek Smíšek ze Zima Software dnes oficiálně ohlásil čtvrtý díl adventury Polda (recenze Poldy 3 a rozhovor), který se bude distribuovat zřejmě i v zahraničí a to pod názvem Chrono Adventures.

Tady je tisková zpráva:

Jedná se o čtvrté pokračování s názvem Polda 4 (podtitul prozatím ještě není schválen). Půjde o příběh, ve kterém bude Polda pomocí stroje času řešit záležitost týkající se celého lidstva. Polda 4 je zpracován novým způsobem oproti předešlým dílům, jde o nový engine používající 3D technologii - kombinace 2D pozadí s 3D postavami a objekty. Dokončení hry Polda 4 je plánováno na konec listopadu 2001.

Jelikož jsme se byli na Poldu 4 podívat osobně v Zima Software už předminulý týden, máme pro Vás připraveny detailní informace, exkluzivní video & rozhovor z předváděčky hry a sadu prvních obrázků - vše najdete na našich stránkách v průběhu následujících hodin.
zdroj: e-mail

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.