zavřít

Podzemní torpéda z Fracture

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové obrázky, zbraně i příklady herních situací z LucasArts akce s deformací terénu.

Základním kamenem chystané third-person sci-fi akce Fracture od LucasArts bude možnost deformovat terén přímo za boje, která se vojákům ve hře naskytne roku 2090 a zcela změní styl válčení. Několik využití v praxi bylo k vidění i na GDC '08, kde autoři předvedli třeba zvýšení terénu coby most přes širokou propast nebo naopak snížení půdy pod skupinou nepřátel, kteří se tak ocitli v důlku a hráč je z výšky snadno přestřílel.


Kromě obyčejných pušek a raketometů budete moci hodit třeba vortexový granát, který na okamžik vytvoří vír a vtáhne do sebe všechny předměty z okolí, ať už bedny, zbraně či nepřátele, načež to celé završí mohutnou explozí. Snad ještě důmyslnějším nástrojem pak bude Torpedo, které vystřelí raketu pod zemí a nechá jen na vás, kdy ji budete chtít vyhodit do povětří - třeba až se dostane pod nepřátelský bunkr.

Fracture vyjde nejdříve koncem léta pro X360 a PS3 - více v předchozích článcích.
zdroj: PR, 1UP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.