zavřít

Podrobnosti o stealth akci Stolen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro PC, PS2 a Xbox připravuje studio Blue52 novou stealth akci inspirovanou hollywoodskými gangsterskými filmy - Stolen.

Naposledy jsme vás o ní informovali letos v červnu. V nejbližší době čeká tento projekt těžké dolaďování, uhlazování, později také přidání AI a vyvážení obtížnosti. Pak už stačí přidat "pouze" zvukové efektu, dabing, předělové filmečky a konečné FVM sekvence... K vydání hry, resp. jejích konzolových verzí, by mělo dojít v březnu 2005. Verze pro PC přijde do obchodů o něco později, podle dnešního rozhovoru na HomeLANu je to prý kvůli lokalizacím.

Hlavní postavou Stolen je profesionální zlodějka Anya, sexy to a drzá žena se silnou dávkou sebedůvěry. Nepracuje sama, doprovází ji její ochránce a "obchodní partner" Louie Palmer. Kšefty si vybírá podle prestiže. Původně ji najme jakýsi záhadný klient. Později vyjde najevo, že byla zapletena do špinavé kampaně při volbách starosty. V sázce je mnoho a pro jakoukoliv lítost není prostoru. Děj hry se odehrává v metropoli Forge City, příp. jejím blízkém okolí. Jednotlivé mise vás zavedou do rozličných prostředí. Hned ta první například do muzea, další ale také do vězení, mrakodrapu aj. Pokud budete na začátku hry používat své schopnosti (lest, bystrost, opatrnost i bojovnost) pro vydělávání peněz, později, jak se příběh rozvine a "zhoustne", se vám hodí i pro něco více.

K dispozici budete mít pistoli s tlumičem, kterou lze nabít různými střelami podle toho, co zrovna chystáte. Některé střely slouží např. k označení nepřátel (strážci všeho druhu), takže ho pak snadno zachytíte na své GPS mapě, jiné způsobí elektrický šok, takže stejně dobře paralyzují strážce, jako vyřadí některé bezpečností systémy, další lze vystřelit na zeď a v pravý moment zaktivovat, čímž upoutáte pozornost nepřítele, apod. Anya bude samozřejmě vybavena i spoustou dalších užitečných věcí, včetně paklíčů, kasařského náčiní, hackovacího zařízení, aj. Bude mít také brýle s digitální kamerou, umožňující noční vidění a vidění skrz zavřené dveře. Eliminace nepřátel v Stolen nespočívá vždy v jejich zabití. Odklidit je z cesty můžete i různými jinými, rafinovanými způsoby (odlákat jinam, zamknout, paralyzovat, apod.).

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.