zavřít

Podrobnosti o datadisku k Sudden Strike

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z nočních krátkých zpráv jste se mohli také dozvědět, že byl stanoven termín vydání datadisku ke skvělé strategii Sudden Strike na 4.

května (německá verze se objeví asi o 14 dní dříve). Ale co nám vlastně datadisk přinese nového? Tak předně jsou to 4 nové kampaně (z nichž jedna je za novou stranu - Brity) po 3 misích, dále 4 jednotlivé mise s libovolným nastavením obtížnosti, 10 čistě multiplayerových misí s novými možnostmi nastavení, asi 30 nových jednotek a hlavně editor map a scénářů. A pro upřesnění jen uvedu, že datadisk bude distribuován pod trochu zavádějícím názvem Sudden Strike 1.5.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.