zavřít

Podrobnosti o Asherons Call 2: Legions

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V druhé polovině minulého měsíce jsme vás poprvé informovali o tom, že se chystá první datadisk pro druhý díl masivně multiplayerové série Asheron's Call vývojářů Turbine Entertainment - Asheron's Call 2: Legion.

Nyní pro vás máme nové informace vyplynulé z dnešního rozhovoru na HomeLANu. Příběh původního titulu nejednou zmínil legendy o jakémsi kontinentu, známém jako Knorr. Asheron's Call 2: Legion má tyto legendy oživit. Jelikož je ale Knorr hodně masivním kontinentem, rozhodli se tvůrci právě pro formu datadisku a ne pouhé epizody. Příběh Legion sáhne až do temné minulosti Knorru a vysvětlí také zmrtvýchvstání rasy Empyreanů. Každý z pěti regionů této oblasti bude disponovat vlastními příběhy, jež čekají na své odhalení.

Co se týče výše zmíněných Empyreanů, ti byli až dosud ze země vypuzeni, přičemž většina z nich uvízla v prostoru mezi dimenzemi. Nyní, tisíce let poté, se opět objevují na scéně, ovšem naskýtá se otázka, kdo a proč je z jejich vězení vypustil. Empyreané budou v tomto datadisku hratelnou rasou. Jsou to mocní a mystičtí lidé, kteří mají mnoho společného s Asheronem. Ovládají magii a využívají ji ve všech aspektech svých životů. Od toho se ostatně také odvíjí výběr tříd postaviček, jež bude tato rasa nabízet.

Kontinent Knorr je zhruba stejné velikosti jako Osteth. Je to velmi rozmanitá oblast, která vás seznámí i s řadou různých nových monster. Jedním takovým dosud neznámým stvořením je například Takeru, bytost sestávající ze země a rostlin, vytvořená Tumeroky, kteří obývali Knorr před dávnými časy. Asheron's Call 2: Legions jinak hráčům přinese i nějaké novinky v soubojích, ale rovněž v řemeslech, takže bude možné některé věci i opravovat. Samozřejmě tu budu i nové zbraně a brnění. Po grafické stránce toho Legion mnoho nového neukáže. Tvůrci jsou prý se stavem Asheron's Call 2 spokojeni, takže neviděli důvod pro nějaké takové úpravy. vydání Legion se odhaduje na jaro 2005. Zhruba ve stejnou dobu by měl mimochodem vyjít i další datadisk pro první hru série - Asheron's Call: Throne of Destiny.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.