Podrobnosti o Asherons Call 2: Legions
zdroj: tisková zpráva

Podrobnosti o Asherons Call 2: Legions

12. 11. 2004 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

V druhé polovině minulého měsíce jsme vás poprvé informovali o tom, že se chystá první datadisk pro druhý díl masivně multiplayerové série Asheron's Call vývojářů Turbine Entertainment - Asheron's Call 2: Legion.

Asheron's Call: Legions zdroj: tisková zpráva Nyní pro vás máme nové informace vyplynulé z dnešního rozhovoru na HomeLANu. Příběh původního titulu nejednou zmínil legendy o jakémsi kontinentu, známém jako Knorr. Asheron's Call 2: Legion má tyto legendy oživit. Jelikož je ale Knorr hodně masivním kontinentem, rozhodli se tvůrci právě pro formu datadisku a ne pouhé epizody. Příběh Legion sáhne až do temné minulosti Knorru a vysvětlí také zmrtvýchvstání rasy Empyreanů. Každý z pěti regionů této oblasti bude disponovat vlastními příběhy, jež čekají na své odhalení.

Co se týče výše zmíněných Empyreanů, ti byli až dosud ze země vypuzeni, přičemž většina z nich uvízla v prostoru mezi dimenzemi. Nyní, tisíce let poté, se opět objevují na scéně, ovšem naskýtá se otázka, kdo a proč je z jejich vězení vypustil. Empyreané budou v tomto datadisku hratelnou rasou. Jsou to mocní a mystičtí lidé, kteří mají mnoho společného s Asheronem. Ovládají magii a využívají ji ve všech aspektech svých životů. Od toho se ostatně také odvíjí výběr tříd postaviček, jež bude tato rasa nabízet.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Kontinent Knorr je zhruba stejné velikosti jako Osteth. Je to velmi rozmanitá oblast, která vás seznámí i s řadou různých nových monster. Jedním takovým dosud neznámým stvořením je například Takeru, bytost sestávající ze země a rostlin, vytvořená Tumeroky, kteří obývali Knorr před dávnými časy. Asheron's Call 2: Legions jinak hráčům přinese i nějaké novinky v soubojích, ale rovněž v řemeslech, takže bude možné některé věci i opravovat. Samozřejmě tu budu i nové zbraně a brnění. Po grafické stránce toho Legion mnoho nového neukáže. Tvůrci jsou prý se stavem Asheron's Call 2 spokojeni, takže neviděli důvod pro nějaké takové úpravy. vydání Legion se odhaduje na jaro 2005. Zhruba ve stejnou dobu by měl mimochodem vyjít i další datadisk pro první hru série - Asheron's Call: Throne of Destiny.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články