Pirátská MMORPG Bounty Bay Online
zdroj: tisková zpráva

Pirátská MMORPG Bounty Bay Online

16. 1. 2007 16:16 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Pirátská tematika je v kurzu a tak se jistě najde dost nadšenců, kteří rádi věnují svůj volný čas nové masivně multiplayerové online RPG Bounty Bay Online, vyvinuté týmem ze Suzhou Snail Electronic Co., Ltd.

Tento titul (v Americe mimochodem známý jako Voyage Century), který se už může pochlubit celou řadou ocenění ze strany čínských magazínů (např. Nejlepší originální online hra, apod.), dnes představila evropské části světa společnost Frogster Interactive, jež se chystá v druhém čtvrtletí letošního roku uvést na trh jeho anglickou a německou verzi (o nějakou chvíli později má prý následovat ještě francouzská mutace). Příští měsíc má začít neveřejný betatest. Máte-li zájem stát se jeho účastníkem, zaregistrujte se na nově spuštěných oficiálních stránkách hry do otevřené bety, třeba dostanete šanci...

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Abyste ale věděli, do čeho jdete, Bounty Bay Online vás vtáhne do dob rozkvětu námořnictví. Každý hráč se stane vlastníkem lodi. Zprvu to bude jen malá bárka, ale postupně, jak se vypracujete, si budete moci pořídit něco lepšího. Jakou kariéru zvolíte, je na vás, stejně jako způsob, jakým se rozhodnete jít za slávou a štěstím. Budete se moci stát krvelačným pirátem (napadat a podmaňovat města, bojovat na mořích, zajímat lodě protivníků, rabovat zboží z potopených lodí a prodat ho v nejbližším vhodném přístavu, podplácet stráže, atd.), mírumilovným rybářem, obchodníkem, čímkoliv chcete a vůbec to nemusí souviset s mořem, protože zrovna tak můžete zkusit kariéru prostého farmáře, kováře nebo dřevorubce, atd. Čekají na vás přitom i historické objevy či kolosální bitvy. Herní svět má zahrnovat přes 60 přístavních měst na americkém, australské, asijském, africkém a samozřejmě také evropském pobřeží. Součástí hry jsou také obchodní systém počítající ceny zboží v závislosti na nabídce a poptávce a politický systém, jehož vliv se může promítnout na vašem obchodu, zvolíte-li kariéru obchodníka. Více vám odhalí homepage.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články