zavřít

Pippa Funnell: The Stud Farm Inheritance

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Ubisoft dnes oznámila, že se pod její hlavičkou chystá úplně nová adventura, která nejspíš zaujme především příznivce exhibičních skoků na koni, které jsou také součástí olympijských her.

Hra se jmenuje Pippa Funnell: The Stud Farm Inheritance a jak už tento název napovídá, její patronkou a spolutvůrkyní je olympijská medailistka a světová jednička v tomto krásném sportu - Pippa Funnell.
Pippa Funnell: The Stud Farm Inheritance by měla být k dostání v britských obchodech už od března 2005. Získáte v ní roli Estelle, členky jezdeckého týmu Pippy Funnellové. Spolu s ní se pokusíte zajistit svému týmu úspěch. Čeká vás prozkoumávání prostředí (10 různých lokací), komunikace s ostatními kolegy a samozřejmě i soutěže, při kterých můžete vyhrát nové koně (celkem jich hra představí 14 typů) či lepší vybavení. Pippa Funnell: The Stud Farm Inheritance vám nabídne několik herních módů. V některých z nich se seznámíte nejen s koňmi jako takovými, ale i s péčí o ně.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.