zavřít

Pilotem i vojákem v Galactic Command: Knightblade

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vesmírná akce nabídne pilotování stíhaček i klasické FPS boje na palubě křižníku.

Na loňskou vesmírnou akci Echo Squad naváže příští rok další epizodický projekt Dereka Smarta a jeho nezávislých vývojářů z 3000AD, nazvaný Galactic Command KnightBlade:

  • První epizoda nazvaná First Strike s 16 misemi.
  • Dvojí kariéra vesmírného pilota i vojáka z pohledu první osoby, kdy v útrobách lodi zažijete např. její bombardování.
  • Přes 350m interiérů vesmírného křižníku GCV Knightblade.
  • Před každou létací misí potřeba všeho nechat, rychle utíkat na briefing a poté znovu sprintovat až ke stíhačce, aby protivník lodi napáchal co nejméně škod.
  • V roli vojáka cílem zneškodnit nepřátelské výsadky na palubě nebo prozkoumat terén cizí planety, kam křižník provede výsadek.
  • Ve volných chvílích procházky po lodi, kdy např. váš slibně se rozvíjející flirt s inženýrkou ve strojovně utne příchod velítele.
  • Možnost vypovědět poslušnost nadřízenému a vyhnout se boji, kvůli čemuž pak skončíte ve vězeňské cele.
Galactic Command: Knightblade vyjde pro PC a konzole v 2. polovině příštího roku, více informací a obrázků naleznete na homepage.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.