zavřít

Pasti a puzzly v Saw The Videogame

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Upřesněn žánr i zasazení herní adaptace slavných hollywoodských hororů.

Po zběžném lednovém oznámení herní adaptace hororu SAW její vývojáři z Brash čerstvě poodhalili něco málo informací, byť na vydání screenshotů je zřejmě ještě pořád brzy. Tak tedy: hra se bude odehrávat mezi prvním a druhým dílem filmu a zdaleka nejvíc by ji prý seděla nálepka "Saw 1.5". Byť v ní naleznete odkazy i na filmy následující, pracovat bude především s dějovou linkou jedničky (vysvětlovat/rozšiřovat její příběh) a připravovat události, k nimž pak došlo v druhém filmu.

Co do pojetí mělo jít o akční adventuru, což autoři nyní dle očekávání upřesnili na žánr third-person akcí. Cílem má jednoduše být odhalení všech Jigsawových plánů a také svého vlastního osudu, přičemž tuto cestu budou lemovat nejrůznější puzzly, akční scény a samozřejmě důmyslné pasti v duchu těch filmových. Vývojáři úzce spolupracují s tvůrci snímku, Leigh Whannellem a Jamesem Wenem, stejně jako se studii LionsGate a Twisted. O hereckém dabingu zatím nebylo rozhodnuto, ale i to je prý předmětem jednání.

Saw: The Videogame poběží na Unreal Engine 3 a vyjde v říjnu 2009 (spolu s dalším filmem) pro Xbox360 a PS3 - více v oznámení.

zdroj: Bloody Disgusting

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.