zavřít

Oznámení Zoo Tycoon: Complete Collection

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Milovníci budovatelské strategie Zoo Tycoon se mohou těšit na speciální edici, která bude obsahovat vedle základní hry také všechny její datadisky, tedy Dinosaur Digs a Marine Mania.

Nové vydání dostalo trefný název Zoo Tycoon: Complete Collection a k dostání by mělo být ještě v průběhu tohoto léta. Pochopitelně, že kompletní balíček plné hry s jejími dvěma addony by byl pro některé z vás trochu málo, a tak bude přibalen ještě úplně nový přídavek s ohroženými druhy - "Endangered Species". Ten bude obsahovat okolo 40 nových objektů čtyř tématických skupin, tři nové scénáře a 12 zvířátek ze seznamu ohrožených druhů - orangutány, velrybí žraloky, varany komodské, ad. Celkem si budete moci s touto edicí vytvořit virtuální zoologickou zahradu s pěti sty budovami či objekty a více než stovkou různých tvorů.

zdroj: GameSpot

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.