Oznámení závodů FX Racing
zdroj: tisková zpráva

Oznámení závodů FX Racing

7. 10. 2003 14:14 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Italská vývojářská společnost Milestone, kterou můžete znát v souvislosti s tituly Super Bike nebo Racing Evoluzione (v USA - Apex), dnes oznámila vývoj dalšího svého závodního projektu - FX Racing.

Na ten se mohou těšit hráči vybavení Xboxy, PS2, GC i PC. Vydání nové hry je naplánováno na první čtvrtletí příštího roku. Má jít údajně o jeden z klíčových titulů společnosti Milestone pro rok 2004. FX Racing vám nabídne čtyři single-playerové (Quick Race; FX mode; Time Attack; Time Attack Ultra) a pět multiplayrových módů (Quick Race, Nitro Attack; Token Run; Wrecking Ball; Destruction Drive). V naší galerii je nyní k dispozici pár prvních ukázek.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci ve své oficiální tiskové zprávě vyzdvihují zejména multiplayer FX Racing, který má s možností účasti až čtyř hráčů proti sobě navzájem nebo proti počítačovým oponentům přivést akci k novému extrému, a to jak přes rozdělenou obrazovku (tzv. split-screen), tak přes Xbox Live, PS2 Online nebo s PC přes Internet. Ve FX Racing se budete moci dosyta vyřádit s nejrůznějšími skoky, otočkami, smyky, a aby to bylo ještě zajímavější, budou zde k dispozici i různé zbraně. Jezdeckých drah vás čeká 18. Budou rozprostřeny do tří rozličných oblastí světa - Transylvánie, Tokio, Egypt. Pravidla budou taková, že čím více budete řádit, tím lepší odměny získáte. Vozidel bude 30 a ke každému z nich bude 6 různých volitelných nástřiků. Všechna autíčka budou doprovázena realistickými efekty (kouř z pneumatik, odlétající jiskry, apod.) a budou moci projít několika stupni poškození.
zdroj: PR

korg

Nejnovější články