zavřít

Oznámení Xpand Rally Xtreme

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Následující zpráva jistě nadchne všechny fanoušky poměrně úspěšné závodní hry Xpand Rally z roku 2004 (recenze - 77 %).

Společnost Techland totiž ohlásila, že začala pracovat na jejím pokračování, které dostalo název Xpand Rally Xtreme. Pole tiskové zprávy bude tento titul obsahovat vše, co původní hra, ovšem prý v totálně extrémní obměně. Vedle dobře známých aut, se kterými se rallye obvykle jezdívá, se tentokrát dočkáte navíc ještě super-rychlých vozů GT, bugin DTR, 4x4 offroadů i Monster Trucků. Podobné to bude s variabilitou tratí, jichž bude Xpand Rally Xtreme čítat celkem několik desítek.

Stejně jako původní Xpand Rally, tak i tato hra vám nabídne mód kariéry, nějaké ty singleplayerové závody a samozřejmě rovněž multiplayer. Její základ tvoří vylepšená verze Chrome enginu. Hráči se mohou těšit i na ChromEd editor, s jehož pomocí si budou moci v případě zájmu vytvořit vlastní tratě, anebo i herní módy. O termínu vydání není v tiskovce ani zmínka. Brzy se prý ale dozvíme více, až bude oficiálně spuštěna homepage.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.