zavřít

Oznámení Xpand Rally na Chrome enginu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polská firma Techland vstoupila do širšího povědomí připravovanou střílečkou Chrome, která vypadá velmi nadějne a někdy v květnu se ji už možná dočkáme.

Autoři ale už teď myslí dopředu a oznámili vývoj své další hry na velmi dobrém enginu právě z Chrome, který využívají i dvě jiné hry pro mladší publikum - Pet Racer a Pet Soccer. Jenže světe div se, půjde o zcela odlišný žánr, totiž rallye simulátor nazvaný Xpand Rally. Ten vás zavede do světa výkonných vozů kategorie WRC, kterých nabídne nejméně tucet. Ty pak budete prohánět po 36 tratích po celém světě. Autoři dále slibují dokonalou grafiku, čemuž se použitím Chrome enginu dá klidně věřit - pokud se nemýlím, půjde o první rallye simulátor používající engine ze střílečky. Nejzajímavější je ale slib o super-realistickém fyzikálním enginu, který by měl navodit dokonale reálný pocit z jízdy. Vypadá to vše opravdu zajímavě, ale asi je zatím příliš brzy na unáhlené závěry.
zdroj: PR

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.