zavřít

Oznámení vývoje Supreme Ruler 2020

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strategická hra Supreme Ruler 2010 sice našeho recenzenta o svých kvalitách nijak zvlášť nepřesvědčila (ocenil ji 60 %), to ovšem nic nemění na tom, že se vývojáři z BattleGoat Studios rozhodli zapracovat na jejím pokračování - Supreme Ruler 2020.

Ti jako by naši recenzi četli, protože podle tiskové zprávy se chystají ve svém novém díle zaměřit právě na prvky, které byly zdrbnuty nejvíce. Supreme Ruler 2020 má tedy nabídnout vylepšenou grafiku s mapami a jednotkami o vyšším rozlišení, vylepšené zvukové efekty a muziku (včetně toho, že se bude hudba na pozadí měnit podle regionu), next-gen AI, usměrněný interface pro snazší přístup k volbám hry, rozvinutý design jednotlivých map a navíc ještě úplně nový mód Sandbox. Vydání této geopolitické válečné simulace očekáváme až ve třetím čtvrtletí příštího roku.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.