zavřít

Oznámení vojenské akce Desert Thunder

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sesterské vývojářské studio společnosti Digital Extreme - Brainbox Games - se jalo pochlubit se svým prvním chystaným produktem, kterým má být vojenská akční hra s názvem Desert Thunder: 7th Cavalry Heavy Armored Division.

Hru mají vydávat Groove Games a to ještě někdy letos.
Desert Thunder vzniká za použití vylepšené technologie Unreal enginu zahrnujícího Karma fyziku od MathEngine. Hra, jejíž plný název je - Desert Thunder: 7th Cavalry Heavy Armored Division, své hráče posadí do sedadla řidiče modernější verze tanku M1A3x. Prostředí, kterým se v tomto stroji budete při plnění ne zrovna nenáročných misí projíždět stříleje na všechny strany, bude plně zničitelné. Vaším cílem bude vítězství nad tyranským teroristickým režimem.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.