zavřít

Oznámení Urban Freestyle Soccer

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Urban Freestyle Soccer.

Když tato tři slova rozebereme ve smyslu, že představují nový titul vznikající v dílnách vývojářského týmu Silicon Dreams, nesporně dojdeme k závěru, že půjde pravděpodobně o hru, která bude mít co do činění s pouliční kopanou. Urban Freestyle Soccer bude skutečně akčním arkádovým titulem, v němž si budete moci zahrát fotbal tak, jako se hraje na ulici, čtyři na čtyři a pravidla vytažená do extrémů. Je přitom vcelku jedno, jakou platformou zrovna disponujete, neboť Acclaim Entertainment mají v úmyslu projekt vydat ve všech verzích, tedy jak pro PC, tak pro Xbox, PS2 i GameCube.
Hra bude obsahovat pět herních módů - včetně Turf Wars, Home Turf a Street Challenge Cup. Vybrat si budete moci ze šestnácti týmů celého světa. Ovládání by mělo být intuitivní a očekávat můžete i řadu skvělých vlastností jako kombinační systém vynášející určité "skill pointy" pro upgradování týmu, další mini-hry a skryté odměny, ad. Bohužel zatím nejsou k dispozici obrázky, kterými bychom tuto zprávu doplnili. Vzhledem k tomu, že dokončení hry se očekává letos na podzim, celkem jistě se v průběhu této doby nějaké objeví.

zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.