zavřít

Oznámení Unreal Tournament 2004

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se dalo předpokládat podle dřívějších střípků z předobjednávek online-shopů, Infogrames aneb Atari k příležitosti veletrhu E3 oficiálně potvrdili vznik nového titulu Unreal Tournament 2004 z dílny Digital Extremes a Epicu.

Nový ročník této populární multiplayerové akce, která své číselné označování částečně okoukala od sportovních sérií EA Sports, v sobě bude obsahovat úplně vše z loňského UT2003 včetně dvou volně stažitelných bonuspacků a navíc přinese kupu novinek.

Jako nejzajímavější se asi každému bude jevit přidání dvou nových herních módů s podporou pozemních i leteckých jednotek aneb tvůrci hry se zřejmě snaží o konkurenci pro Planetside nebo Tribes. Prvním z modů bude návrat singleplayerového a na úkoly orientovaného Assaultu, v jehož šesti levelech budete například bránit vesmírnou loď nebo útočit na továrnu vyrábějící roboty. Druhý nový typ hry se jmenuje Onslaught a půjde zase o multiplayerovou řežbu na devíti rozlehlých mapách, ve kterých bude cílem vašeho týmu obsadit a udržet klíčová místa konfliktu, k čemuž vám dopomohou třeba bombardéry nebo nové zbraně.

Dále se v Unreal Tournamentu 2004 můžete těšit na dvacet přidaných map pro všechny staré známé herní mody, nové textury, charaktery nebo hudbu, kompletně předělané menu, vylepšený síťový kód či zdokonalené chování počítačem řízených botů. Počítá se rovněž se zabudovanou podporou hlasové komunikace s 3D zvukem nebo systémem UnrealTV, který umožní stovkám lidí živě sledovat průběh zápasů, přičemž majitelé hry se budou moci napojit i na servery běžící s dřívějším UT2003. Žádné obrázky z Unreal Tournamentu 2004 zatím nejsou k dispozici, ale vydání plné verze hry je naplánováno už na podzim.

zdroj: Blues

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.