zavřít

Oznámení Trackmania Nations Forever

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úspěšné závody s měřením sil mezi národy se dočkají dalšího ročníku, opět financovaného jen příjmy z reklamy.

Druhý ročník arkádových závodů Trackmania Nations má patetický podtitul „Forever“ a je vyvíjen starou známou firmou Nadeo. S ní opět spolpracuje IGA Worldwide, což je čirou náhodou společnost operující ve sféře herní reklamy. Cílem jejich spolupráce je vyvinout zdokonaleného nástupce velmi úspěšné, sedmi miliony lidmi stažené (Trackmania Nations (90%, 2006), momentálně figurující na úzkém seznamu her podporovaných E-Sports World Cupem 2008 (ESWC).

Krom vstupu nových partnerů zvučných jmen, které samozřejmě zajímají hlavně dynamicky obsluhované reklamní plochy ve hře, má nová Trackmania obsahovat pokročilejší nástroje pro výrobu vlastních tratí/skinů vozidel, bude opět poctivě zaznamenávat vaše nejrychlejší časy a umožní uspořádat více typů turnajů. To vše v prvním kvartálu roku 2008, opět zdarma ke stažení i hraní díky onomu průkopnickému reklamnímu systému financování. Mimochodem, dnes se objevil patch pro Trackmania Sunrise eXtreme pro funkčnost pod Windows Vista.

zdroj: WP

jester

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.