zavřít

Oznámení The Guild 2 Venice

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Středověká simulace od JoWoodu se ještě letos dočká druhého rozšíření. A budou v něm gondoly!

Středověká simulace The Guild 2 (37%, recenze) od JoWoodu se po loňském datadisku Pirates of the European Seas (65%, recenze) dočká ještě druhého přídavku s podtitulem Venice. Ten nabídne autentickou podobu Benátek z 15. století, což představuje vybočení z dosud udržované linie severských lokací (Německo, Anglie apod).

Opomenuto nebude nic z toho, co Benátky proslavilo: najdete tu stovky ostrůvků a mezi nimi tisíce gondol, malé boční uličky i tajemné karnevalové noci jako z Goldoniho komedií. A pokud se zde rozhodnete založit rodinu a věnovat řemeslu, prý se v romantickém městě dříve nebo později potkáte i s některým z jeho slavných hrdinů - třeba svůdcem Casanovou.

The Guild 2: Venice vyjde koncem září pro PC.

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.