zavřít

Oznámení SWAT: Urban Justice

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

SWAT: Urban Justice, je již čtvrtým titulem v řadě SWAT původně začínající jako policejní simulátor, který se chystá Sierra vytvořit.

(pozn. SWAT - označení speciální policejní jednotky) Urban Justice bude podobná taktické 3D střílečce SWAT 3. Bude zahrnovat tytéž vlastnosti, které se ve SWAT 3 prosadily a také mnoho vylepšení včetně nového taktického velícího menu a rozsáhlejšího multiplayera. SWAT: Urban Justice budete tedy taktická 3D střílečka se 16 single-player misemi, které budou doprovázet kampaň podobnou předchozímu dílu. Hráč zaujme roli velitele speciální policejní jednotky v Los Angeles - "LA SWAT", a děj Vás posune o 4 roky dopředu, tedy do roku 2006. Jak je hrám z řady SWAT vlastní, i zde bude silnou stránkou především realističnost a autenticita policejních technik a taktik.


další nové obrázky

My Vám dnes kromě oznámení této SWAT: Urban Justice přinášíme také několik prvních obrázků ze hry, které Vám představí jak elitáře mužského, tak ženského pohlaví. Vydání hry je plánováno na září 2002, zároveň však není vyloučeno posunutí tohoto data podle nutnosti a potřeby tvůrců.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.