zavřít

Oznámení strategie Mosbys Confederacy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Americká občanská válka z pohledu Konfederace ožívá v podání autorů Caesara.

Je to teprve pár dnů, co autoři Caesara vydali svůj poslední titul Hinterland (na Tiscali zrecenzujeme v příštích dnech), již dnes v noci však rovnou oznámili své nadcházející dílko Mosby's Confederacy. Opět půjde o tahovou strategii s bojováním ve skutečném čase, tentokrát však bude zasazena do doby Americké občanské války. Ujmete se v ní role slavného konfederačního plukovníka Johna Singletona Mosbyho, pod jehož velením povedete do bitvy početné armády i malé skupiny průzkumníků.

Důležitou roli proto bude hrát už výběr vojáků, jejich trénink i potřebné vybavení. Podmínkou k úspěchu se rovněž stane náklonnost místních občanů (která během války Severu proti Jihu nebyla ničím neobvyklým, viz Faulkner). Jednotlivé mise a úkoly bude hra generovat náhodně, což má pochopitelně být zárukou zábavy i možnosti opětovaného hraní.

Své vojáky budete nabírat v malých vesnicích, načež z občanů důkladnou průpravou a skrz první zkušenosti z bitevního pole naděláte jezdce, hlídky nebo střelce. Během jednotlivých střetů bude třeba se starat i o města, abyste měli dostatek polních nemocnic, stájí i muničních skladů.

Všechny stratégy, kteří už nějaký čas neinvestovali do svých sestav, jistě podobně jako u již zmiňovaného Hinterlandu potěší nízká hardwarová náročnost: ke spuštění vám postačí procesor o frekvenci 1.8GHz, 512MB operační paměti a obyčejná grafika s 64MB.

Mosby's Confederacy vyjde ještě letos pro PC.

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.