zavřít

Oznámení strategie King Arthur

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Autoři Crusaders odhalují svůj nejnovější projekt s dobýváním britských provincií po boku rytířů od kulatého stolu.

Sotva dokončili historickou strategii Crusaders: Thy Kingdom Come, představili vývojáři z Neocore svoji další dějinnou RTS, tentokrát s názvem King Arthur. Název sám o sobě jistě napoví každému, kdo si vybaví některý ze středověkých eposů či stejnojmenný film s Clivem Owenem. Na co nás tedy autoři lákají tentokrát?

  • Konečným cílem hry bude postavit hrad Kamelot, sehnat a získat na svoji stranu rytíře kulatého stolu, dále sjednotit zemi a přežít všechny nájezdy protivníků. Rovněž se budete moci dát na stranu zla a stát se obávaným krutovládcem.
  • Vedle budování říše vám připadne i starost o jednotlivé hrdiny a jejich dobrodružství: volba vašich rozhodnutí váš posune blíže k ideálu dobra či zla.
  • Herní Británie se bude jen zčásti podobat té skutečné z 5. století, tzn. autoři popustí uzdu fantazii, budou pracovat s různými mýty atd.
  • Všech čtyřicet provincií Británie budete muset dobýt jednu po druhé (v šesti epizodách), přičemž pokaždé bude k dispozici jeden rytíř od kulatého stolu coby supersilná jednotka-hrdina.
  • Střídání budovací části ve stylu tahové strategie s real-time bitvami stovek vojáků.
  • Mapy pro online multiplayer i hru po lokální síti.
King Arthur vyjde pro PC letos na podzim.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.