zavřít

Oznámení Stealth Force 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zase další budgetová FPS? Ano a chce navázat na nečekaně úspěšného předchůdce.

Na loňskou budgetovou střílečku s prodejním úspěchem přes sto tisíc kusů (!) naváže již na příští týden ohlášená FPS Stealth Force 2. Hrdinou se stane opět člen zvláštních jednotek, bojujících v horách Tora Bora a bunkrech Talibanu proti teroristům. Využije standardní arzenál zbraní: pistole, automatické pušky, odstřelovačky, brokovnice, kulomety, granáty atd.


Náplní šesti misí by mělo být ničení klíčových lokací, záchrana rukojmí nebo atentáty na velitele teroristické buňky. Dojde i na něco málo taktických prvků s komandováním spolubojovníků z týmů SAS. Stealth Force 2 vyjde 15. srpna jen pro PC.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.