zavřít

Oznámení Starfleet Command III

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Opět tu máme jednu příjemnou zprávu, tentokrát především pro skalní příznivce vesmírných simulací se "startrekovskou" tématikou.

Activision totiž včera oznámili, že budou pokračovat v sérii Starfleet Command, dalším titulem pro PC s názvem Star Trek Starfleet Command III. Jde o simulátor vesmírné lodi s prvky RPG, který bude zároveň prvním své řady v tom, že opráší stará vydání a přenese je do prostředí Star Trek: The Next Generation. Kromě toho, že se ve hře vyskytnou i nová vesmírná plavidla, budete je moci také upravovat. Dočkáte se nových misí i kampaní s hlubším příběhem, novým zjednodušeným interface, vylepšeným 3D enginem i dalšími zdokonaleními. Prorazit se Starfleet Command III mezi hrami s tématikou Star Treku chystá mmj. také v tom, že poprvé v historii těchto her se v něm objeví možnost upravovat zbraně, štíty, pohon i další systémy své vesmírné lodě. Během svého postupu ve hře pak postupně budete moci získávat mnohem lepší vybavení včetně lecjakých speciálních zbraní.


další nové obrázky

Single-player sestává ze tří samostatných kampaní, v nichž si budou hráči smět vybrat ze tří ras - Klingonů, Romulanů či členů Federace. V multiplayeru, který bude obsahovat také "skirmish" mód, k těmto třem rasám přibudou ještě Borgové. V Star Trek Starfleet Command III dostanete příležitost řídit přes 20 legendárních vesmírných lodí (zahrnuty budou i některé nové kousky) a při svých toulkách vesmírem narazíte na nové NPC. Chybět nebudou ani Cargassiané nebo Ferengové.

Více informací o základním příběhu, pozměněném interface, struktuře kampaní a mnohém dalším můžete získat v interview na PC.IGN.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.